TADİLAT & DEKORASYON

Banyo Yenileme

image2

Banyo yenileme alanında hizmet veren firmamız tüm detaylara dikkat etmekle beraber özellikle altyapı tesisatında alanında uzman personel çalıştırmaktadır.Tüm ustalarımızın ustalık belgesi mevcuttur.Sizde kaliteli ve güvenilir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Mutfak Yenileme

image3

Mutfak yenileme kararı verdiyseniz destek ekibimiz size bu konuda yardımcı olabilir.Mutfak tadilatlarında ana unsur mutfak dolabıdır.Mekanın hacmine ve yapısına göre imal edilmelidir.Kaliteli,estetik ve kullanışlı olması gerekir.

Salon Dekorasyonu

image4

Salon dekorasyonunda geniş renk ve ürün çeşitliliği mevcuttur.Mevcut eşya var ise belli bir bütün içerisine dayandırılmalıdır.Ferah ve nezih bir ortam yaratılması isteniyorsa gereksiz detaylar kaldırılmalıdır.Planlama yapılmadan işe başlanması doğru değildir. 

Su Tesisatı

image5

Su tesisatı altyapı uygulamalarının arasında ki en önemli unsurdur.Tüm malzemeler 1. kalite olmalıdır.Uygulama yapan usta gerçekten işinin ehli olmalıdır.Aksi takdirde yeni yapılmış olan fayanslar tekrar kırılarak su arızası giderilir.

Elektrik Tesisatı

image6

Elektrik tesisatı daire güvenliği açısından oldukça önemlidir.Bilinçsizce yapılan tesisat ileride yangın çıkarabilir.Elektrik kablosu % 100 bakır olmalıdır.Masraftan kaçınılacak uygulama alanı değildir.

Alçı & Alçıpan bölme

image7

Alçı ve alçıpan bölme duvarlar maliyet ve montaj kolaylığı nedeni ile birçok alanda tercih sebebi olmuştur.Hafif ve uzun ömürlüdür.Kullanılacak alan iskelet çakılarak alçıpan paneller monte edilir.

Boya & Badana

image8

Boya badana kadar kolay uygulanmamaktadır.Gerçek anlamda kaliteli iş elde etmek istiyor iseniz boya uygulanacak zeminin var ise tamirleri yapılmalıdır. Geçiş astarı kullanılarak ileride kabarma ve çatlama yapılması engellenmelidir.

Kalebodur & Fayans

image9

Genel olarak banyo ve mutfak alanlarında kullanılan fayans bize oldukça fazla renk ve model seçeneği sunar.Estetik görünüm elde etmek amacıyla dekor ile uyumlu olmalıdır.Malzeme tamamen görsel değildir.Dayanıklılık,su geçirmez özelliği vardır.

Laminant Parke

image10

Salonlarımızın vazgeçilmez zemin kaplama malzemesi olmuştur.Geniş renk ve desen seçeneği vardır.Satın alınırken görseli kadar dayanıklılığı da önemlidir.Mutfak alanlarında sudan etkilenmeyen parke kullanılmalıdır.Uygulanacak zemin pürüzsüz olmalıdır.

Pimapen & Doğrama

image11

Mutfak Dolabı

image12

Duş Kabinleri

image13

Isıtma & Soğutma

image14

Asma & Gergi Tavan

image15

Montaj & Demontaj

image16

Portmanto & Ayakkabılık

image17

KIRIM & YIKIM

image18

ÇATI İZOLASYON

image19